اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

درباره شرکت آلومينيوم اکسال

شرکت آلومينيوم اکسال فعالیت خود را از سال 1380 در صنعت پروفیل آلومينيومی آغاز نمود و پروفيل آلومينيم را تولید و عرضه می کند.

این شرکت با مساحت 16 هزار متر مربع و سالن 6 هزار متری در واحدهای مجزا از جمله دستگاه های دوخت ایتالیایی، دستگاه های دکورال (طرح چوب) و واحد پودری در حال فعالیت است که با استفاده از دستگاه های جدید و مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا تولید می کند.

شرکت آلومينيوم کوثر با برند تجاری «اکسال کو» ابتدا با ارائه خدمات پودری کار خود را آعاز نموده و در سال 1387 موفق به راه اندازی خط اکستروژن برای توليد انواع مقاطع آلومينيوم ساختمانی و صنعتی گرديد و در حال حاضر محصولات خود را طبق استاندارد تعریف شده، تولید و روانه بازار مصرف می کند.

آلومينيوم اکسال با تولید انواع پروفيل های آلومينيوم با برند تجاری اکسال کو به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت پروفیل آلومینیومی شناخته می شود و محصولات تولیدی خود را از طریق شبکه گسترده فروش در سراسر کشور توزیع می کند.

شروع فعالیت

این شرکت با مساحت 16 هزار متر مربع و سالن 6 هزار متری در واحدهای مجزا از جمله دستگاه های دوخت ایتالیایی، دستگاه های دکورال (طرح چوب) و واحد پودری در حال فعالیت است که با استفاده از دستگاه های جدید و مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا تولید می کند. آلومينيوم اکسال با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، تجهیزات و دستگاه های مدرن و استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آلومينيوم محسوب می شود.

ماموریت و اهداف

از سال 1380 که شرکت آلومينوم اکسال کو تأسیس و با تولید انواع پروفيل آلومينيوم به بهره برداری رسید، توسعه شرکت نیز جزء اهداف مدیران این شرکت بود. تولید محصولات با کیفیت، استاندارد، قیمت رقابتی و ارائه خدمات مناسب و نیز تولید براساس نیاز و سلیقه مشتری در جهت جلب رضایت مشتریان از اصلی ترین مأموریت های شرکت آلومينيوم اکسال می باشد. آلومينيوم اکسال قصد دارد با بهبود روندهای تولید، کاهش هزینه ها، کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصولات، جایگاه خود را در بازار کشور ارتقا داده و با راه اندازی و توسعه فاز دوم شرکت، خدمات آنادايزينگ و خط اکستروژن با ظرفيت بيشتر و با کيفيت بالاتر و مدرن تر را رائه نماید و با صادرات به خارج از کشور، بازارهای جدیدی را برای خود تعریف کند.

خطوط تولید و دستگاه های مدرن شرکت آلومینیوم اکسال

- دستگاه پرس اکستروژن 1800 تن
- میزهای نواری تمام خودکار با پولر هوشمند تمام اتوماتیک، استرج پروفیل و دستگاه برش
- کوره اجنینگ برای پروفیل های تبدیلی و استاندارد
- ریخته گری مدرن همراه با کوره هوشمندDC با توانایی تولید روزانه 12 تن بیلت
- خط تمام اتوماتیک جهت تولید پروفیل های اختصاصی
- دستگاه لیبل زن اتوماتیک
- واحد فروش یراق آلات و ماشین آلات جهت مونتاژ درب و پنجره

برند اکسال کو

شرکت آلومينيوم کوثر با برند تجاری «اکسال کو» ابتدا با ارائه خدمات پودری کار خود را آعاز نموده و در سال 1387 موفق به راه اندازی خط اکستروژن برای توليد انواع مقاطع آلومينيوم ساختمانی و صنعتی گرديد و در حال حاضر محصولات خود را طبق استاندارد تعریف شده، تولید و روانه بازار مصرف می کند.