اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

درباره شرکت آلومينيوم اکسال

شرکت آلومينيوم کوثر زنجان با برند EXALCO فعالیت خود را از سال 1380 در صنعت پروفیل آلومينيومی آغاز نمود و پروفيل آلومينيم را تولید و عرضه می کند.

این شرکت با مساحت 16 هزار متر مربع و سالن 6 هزار متری در واحدهای مجزا از جمله دستگاه های دوخت ایتالیایی، دستگاه های دکورال (طرح چوب) و دستگاه های اکستروژن 1800تن و دوخت پروفیل های ترمال بریک با برند OEN و واحد پودری با دستگاه های اتومات با برند ریما سوئیس در حال فعالیت است که با استفاده از دستگاه های جدید و مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا تولید می کند.

شرکت آلومينيوم کوثر با برند تجاری «EXALCO» ابتدا با ارائه خدمات پودری کار خود را آعاز نموده و در سال 1387 موفق به راه اندازی خط اکستروژن برای توليد انواع مقاطع آلومينيوم ساختمانی و صنعتی گرديد و در حال حاضر محصولات خود را طبق استاندارد تعریف شده، تولید و روانه بازار مصرف می کند.

شرکت آلومينيوم کوثر زنجان با برند EXALCO با تولید انواع پروفيل های آلومينيوم با برند تجاری EXALCO به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت پروفیل آلومینیومی شناخته می شود و محصولات تولیدی خود را از طریق شبکه گسترده فروش در سراسر کشور توزیع می کند.

شروع فعالیت

این شرکت با مساحت 16 هزار متر مربع و سالن 6 هزار متری در واحدهای مجزا از جمله دستگاه های دوخت ایتالیایی، دستگاه های دکورال (طرح چوب) و واحد پودری در حال فعالیت است که با استفاده از دستگاه های جدید و مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجریه، محصولی با کیفیت بالا تولید می کند. آلومينيوم اکسال با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، تجهیزات و دستگاه های مدرن و استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آلومينيوم محسوب می شود.

ماموریت و اهداف

از سال 1380 که شرکت آلومينوم کوثر زنجان EXALCO تأسیس و با تولید انواع پروفيل آلومينيوم به بهره برداری رسید، توسعه شرکت نیز جزء اهداف مدیران این شرکت بود. تولید محصولات با کیفیت، استاندارد، قیمت رقابتی و ارائه خدمات مناسب و نیز تولید براساس نیاز و سلیقه مشتری در جهت جلب رضایت مشتریان از اصلی ترین مأموریت های شرکت آلومينيوم کوثر زنجان برند EXALCOمی باشد. شرکت با بهبود روندهای تولید، کاهش هزینه ها، کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصولات، جایگاه خود را در بازار کشور ارتقا داده و با راه اندازی و توسعه فاز دوم شرکت، خدمات آنادايزينگ و خط اکستروژن با ظرفيت بيشتر و با کيفيت بالاتر و مدرن تر را رائه نماید و با صادرات به خارج از کشور، بازارهای جدیدی را برای خود تعریف کند.

خطوط تولید و دستگاه های مدرن شرکت آلومینیوم اکسال

- دستگاه پرس اکستروژن 1800 تن
- میزهای نواری تمام خودکار با پولر هوشمند تمام اتوماتیک، استرج پروفیل و دستگاه برش
- کوره اجنینگ برای پروفیل های تبدیلی و استاندارد
- خط تمام اتوماتیک جهت تولید پروفیل های ترمال و نرمال و صنعتی

برند اکسال کو

شرکت آلومينيوم کوثر با برند تجاری «EXALCO» ابتدا با ارائه خدمات پودری کار خود را آعاز نموده و در سال 1387 موفق به راه اندازی خط اکستروژن برای توليد انواع مقاطع آلومينيوم ساختمانی و صنعتی گرديد و در حال حاضر محصولات خود را طبق استاندارد تعریف شده، تولید و روانه بازار مصرف می کند.